На що ловити плотву зимою

Насадки для ловлі плотви взимку

У статті розказано, які рослинні насадки можна використовувати для лову плотви взимку. Як правильно приготувати насадку для рибалки. Які і як слід використовувати добавки під час зимової ловлі плотви.

Ловити плотву взимку можна досить успішно на рослинні насадки, але за умови, що вони будуть правильно підібрані. Найдоступнішою і поширеною рослинною насадкою є тісто, в основі якого знаходиться пшеничне борошно.

Важливо відзначити, що наживка для зимової ловлі повинна бути поживною, тому в основний склад обов’язково необхідно додати добавки. Так при приготуванні тіста слід додати трохи додаткового продукту, в складі якого, знаходяться рослинні і тваринні білки. Рецепт тіста, яке готується для літнього лову, взимку може не працювати або показувати слабкі результати. Зимове тісто має відрізнятися поживністю, тільки тоді воно зможе стати цікавим для плотви.

Що стосується добавок, то можна використовувати: сухі вершки, сухе молоко, оливкову олію, майонез, шоколад, цукор, какао, згущене молоко і т.п. важливо відзначити, що додавати добавку в тісто слід в невеликій кількості, якщо з добавкою при приготуванні тіста ви перестараєтеся, ефективність приманки може дещо погіршитися.

Конкретного способу приготування тіста не існує, оскільки кожна окремо обрана добавка може працювати в конкретних умовах по-різному. Тому для того щоб точно вгадати яку добавку слід застосувати рекомендується поцікавитися у місцевих рибалок, які крім цієї інформації можуть розповісти і багато іншого цікавого, що напевно вам стане в нагоді під час лову.

Взимку вода набагато чистіше, ніж влітку, що сприяє більш швидкому поширенню ароматів. Тому використовувати у великій кількості добавки особливо з різкими запахами не рекомендується, оскільки це може відлякувати рибу від місця лову. У тісто додавати добавку слід поступово і краще, якщо це буде робитися на окремий невеликий шматочок.

Тісто для ловлі плотви зимою
Тісто для ловлі плотви зимою

Тісто можна зберігати в медичному шприці, який дозволяє також легко виконати зміну насадки. Сам шприц з вмістом слід зберігати у внутрішній кишені куртки і стежити за тим, що б вміст, не замерз.

Крім тіста взимку плотву можна успішно ловити на плавлений сирок. Однак слід відразу сказати, що головний недолік цієї приманки полягає в складності насадження на гачок. Але цей недолік приманки компенсується її результативністю. Варто відзначити, що саме на сирок існує велика ймовірність того, що вам вдасться зловити трофейну плотву. Спробуйте половити плотву за допомогою снасті балда, вона ефективна і взимку і влітку.

Всі інші існуючі варіанти рослинних насадок такі як: хліб, перловка, геркулес і т.п. Взимку приносять не важні результати і їх краще відкласти до літа.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017