Окунь по першому льоду

Ловля окуня по першому льоду

Будь-який рибалка знає, що самий вдалий улов з настанням зими – це улов в період першого льоду. Всі види риб, таких як окунь, плотва, краснопірка, лящ, підлящик, дуже активні, скаржитися на клювання немає причин. А клювання окуня непорівнянне по частоті і жадібності клювань ні з однією з перерахованих видів риб.

Вид насадки не грає ролі. Клювання значні, як на мотиля, так і на опариша, п’явку, хвостача (личинка бабки) і багато інших насадок. Варто тільки опустити мормишку і зробити кілька коливальних рухів або зовсім покласти на дно, як полосатик жадібно кидається на неї, частота коливань практично не грає ніякої ролі, та й до наживки він відноситься байдуже, жадібність перемагає.

Форми мормишок не мають значення. Хоча, хочу відзначити з багаторічних спостережень, найефективніша блешня в період першого льоду – це проста темна свинцева блешня у вигляді кульки від 0,6-0,8 см діаметром.

Також хочу звернути особливу увагу на кивок. Найефективніший кивок, виготовлений з лавсану. Чутливість кивка досягається способом його довжини, а також вагою блешні.

Розмір, вага окуня, залежить в основному від глибини опускання мормишки, помічено, чим глибше опускання мормишки, тим крупніше екземпляри і навпаки.

Стайки окуня в основному складаються з особин однакових розмірів і ваги. Якщо клювання супроводжуються дрібними примірниками, міняйте лунку.

Місця проживання окуня відомі всім, недалеко біля берега, в місцях затоплених дерев, кущів, біля очерету, старих паль мостів. Дуже рідко зустрінеш окуня на течії.

Так само хочу звернути особливу увагу на заходи безпеки при лові по першому льоду. Виходьте на риболовлю з товаришами, намагайтеся не виходити на місця де присутня підводна течія (русла річок), не заходьте в очерет, не збирайтеся побагато людей в одному місці.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017