Оснащення для зимової рибалки

Яке оснащення потрібно для зимової рибалки

Рибака ніколи не злякає мороз, а лише вижене на чергову ловлю риби. Головне для рибалки не завжди риба, а й відпочинок на природі, де можна подумати і розвіятися від роботи. Риболовля корисна організму, особливо нервовій системі.

Рибак повинен підготувати оснащення і налаштувати себе на вдалу рибалку. Коло лунки рибалка сидить на риболовецькому ящику і стежить за поплавком. Свій ящик кожен рибак робить так, як йому зручно. Найчастіше зверху прилаштовується теплий килимок. У рибальський ящик складається оснащення для рибалки, але ящик при цьому не важкий, він зроблений з легких металів.

Бур обов’язковий для буріння лунки, тому краще ходити з друзями, щоб брати один бур на кількох рибалок. Досвідчений і відповідальний рибалка постійно підточує лезо бура.

У ящику завжди має бути чисто, тому лід, який поступово утворюється, забирається черпаком. Ручку черпака робіть з пінопласту, щоб раптом впавши в лунку, вона не потонула.

Деякі рибалки користуються годівницею, з допомогою якої підгодовують рибу. Годівниця підходить і для мілководдя і для глибини.

Живий корм рибалка зберігає в мотильниці в кишені, щоб наживка не замерзла. Жива наживка – це опариш, мотиль і черв’як.

Насаджують їх по одному або комбінують, в залежності від риби, на яку прийшов рибалка. Крім живої наживки, існують і силіконові, яскраві і барвисті.

Взимку рибалки для підсічки користуються різними кивками. Вудка індивідуальна для кожного рибалки. Фантазія людини зі стажем безмежна і кожен робить вудки під себе. Вудки бувають саморобні і магазинні.

Довжина волосіні при зимовій риболовлі повинна бути 15-18 метрів. Чим глибше водойма, тим товстішою повинна бути волосінь. Зазвичай глибині 4 метри вистачає її товщини 0.08 мм.

Мормишки для зимової рибалки
Мормишки для зимової рибалки

Смак рибалок різний, тому блешні вибирає кожен під себе. Різноманітність мормишок величезна, від дешевих до дуже дорогих. Для блешні підбирається кивок, він дає сигнал про клювання. Кивок повинен бути тонким, тоді він буде більш чутливо реагувати.

Для зручності пересування по льоду використовуються спеціальні льодоходи які одягаються на взуття.

Також не зайвим на риболовлі буде спеціальний намет. Який захищає рибака від вітрів і опадів.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017