Рибалка на судака зимою

Зимова рибалка. Ловимо судака

Хочеш довести, що ти справжній рибалка своїм друзям, тоді почни сезон зимової ловлі з лову судака відвісним блешнінням.

Нехай багато тисяч твоїх соратників ловлять плотвичку, примерзнувши до рибальських скриньок, але твоє завдання буде далеко не просте: знайти під льодом справжню рибу – хитру, жадібну, примхливу, з виряченими очима і плавниками – колючками і ікластою пащею.

Для полювання на судака необхідні такі якості рибалки, як рибальська майстерність, витривалість і, звичайно ж, знання водойми. Рибалка на судака взимку особливо цікава на початку зими, коли лід міцно став після серйозних морозів.

Ловля судака надзвичайно цікава на початку зими, коли вже міцно став лід і можна спокійно і без побоювань пересуватися по завмерлому льоду. Саме в ці тижні, змінивши свою звичку, судак починає клювати протягом усього світлового дня.

І саме в цей час припадають найбагатші улови цієї смачної риби. На початку зими ікластий відмінно клює в стійку, ясну погоду, а також після заморозків, коли замість дрібного сніжку мрячить дощик, тиск на барометрі падає, а температура повітря збільшується.

У такі дні можна з ранку і до вечора полювати за ікластим, але все ж найбільша активність цього хижака проявляється на світанках.

Судак – прихильник своїх найулюбленіших місць.

Ця риба вважає за краще триматися в незвичайних, важкодоступних місцях, такі як завали каміння. Також ця риба небайдужа до затоплених стариць річок та на кордоні ям і мілин. Але найчастіше судака ловлять на брівках.

Визначають чіткий край бровки для того щоб визначити приблизне місцезнаходження риби, тому що навіть, невеликий в півметра завглибшки, перепад глибин тут відіграє вирішальне значення.

Для визначення таких місць, свердлять лунки в трьох-чотирьох метрах один від одного. Судаки воліють триматися бровки, зверненої в бік берега або мілини. Багато хто любить полювати за судаком з традиційною снасточкою, але блешніння також не поступається своїми лідируючими позиціями по виловленим на блешню хвостами.

Але «грати» блешнею треба грамотно, щоб ніяких ненавмисних рухів не було, так як в судака взимку більш «правильна» гра. Неважливо, клюнувший судак, повис на волосіні або тільки доторкнувся до приманки, треба негайно зробити коротку, але сильну підсічку.

Балансир для ловлі судака зимою
Балансир для ловлі судака зимою

У разі якщо судак засікся, піднімати треба без зволікання, ні на секунду не ослябляючи натягу волосіні, тому що тверду судачу пащу не завжди вдається пробити гачком, і через це ймовірність сходження риби велика.

Але темп при виведенні риби повинен бути незмінним, навіть якщо трапиться, так що велетень, що клюнув на вашу блешню, не пролазить в лунку.

Навіть якщо упреться головою в край лунки – головне, щоб волосінь постійно була натягнута. Якщо станеться така ситуація, то під рукою обов’язково повинен бути багорик, інакше цей хитрий мешканець українських річок може холоднокровно поплисти, залишивши вас з носом.

P.S. Сам же процес блешніння полягає в підйомі блешні, вільного падіння її і, звичайно ж, паузи. І тільки після незліченних невдалих підсічок, починаєш усвідомлювати, наскільки ця ловля геніальна, але в той же час не проста.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017