Способи ловлі щуки в грудні

Кілька порад щодо ловлі щуки в грудні

У статті розказано про те, як правильно підготуватися до ловлі щуки в грудні. Які снасті і приманки використовуються при лові щуки з-під льоду. Як ловити щуку взимку на відкритих водоймах, способи проводки в залежності від обраного способу лову.

За умови, що снасті і приманки підібрані будуть правильно, ловити щуку успішно можна взимку, звичайно якщо погодні умови виявляться для цього сприятливими. Про те, як підібрати приманки і снасті для лову в залежності від умов поговоримо в цій статті.

Ловля щуки з-під льоду

Найкраще щука ловиться по першому льоду, це добре відомо навіть початківцю рибалці. Для лову можна використовувати різні снасті і приманки. По свіжому льоду, щуку найзручніше ловити в схил з використанням різних варіантів блешень.

Також відмінні результати можна отримати, застосовуючи жерлиці, в якості приманки використовується живець (плотва, піскарі, підлящик або інший мальок). Відзначимо, що живця краще добувати в водоймі, де здійснюється ловля хижака.

У першому випадку для лову рекомендується підбирати ділянки водойми з глибиною до трьох метрів. При лові на жерлиці, установка виконується на різній глибині, починати слід з мілин.

Якщо лід вже устоявся, то отримати хороші результати використовуючи балансири і зимові блешні, не вдасться, щука вже не настільки активна. В середині зими і в період глухої зими зловити щуку вдасться тільки на живця, тому в якості основної снасті залишаються жерлиці.

Ловля щуки взимку на відкритих водоймах

Якщо зима видалася теплою, то водойма може не покритися льодом, особливо в центральній своїй частині. В такому випадку рибалка може сам визначитися з питанням, які використовувати для лову щуки снасті.

Якщо є у розпорядженні човен, можна пробувати ловити хижака в схил, використовуючи балансири або спінінг, в якості приманки підійдуть будь-які варіанти блешень, а також воблери. Якщо в берегової лінії відсутня крижана скоринка, то успішно можна ловити хижака з берега поплавковою вудкою в якості приманки використовуються живці.

При ловлі спінінгом відмінні результати можна отримати, використовуючи джиг. Однак зазначимо, що силіконові приманки, які застосовувалися пізньої осені краще відкласти до весни. У грудні щука з великим інтересом зреагує на пропливаючу повз неї поролонову рибку. При лові пасивної щуки спровокувати хижачку на атаку вдасться мертвою рибкою на оснащенні.

Як виконати проводку при лові на відкритих водоймах

Як правильно виконати проводку при лові спінінгом, написано багато, відзначимо, тільки невелику хитрість. Отже, якщо використовується джиг з поролоновою рибкою, пауза повинна бути від 10 до 15 секунд, при цьому допускається легке сіпання кінчиком вудилища. Якщо використовується оснащення з мертвою рибкою, то після ривка або підмотки приманка повинна опуститися повністю на дно і залишатися в нерухомому стані до 10 секунд. Щука атакує мертву рибку найчастіше, коли вона знаходиться в спокої, тому поспішати виконувати проводку не потрібно, чим повільніше, тим шансів спровокувати ікласту, більше.

При ловлі щуки в схил, незалежно від того з човна або з криги в якості приманки найкраще використовувати мертву рибку (карасик, плотвичка, підлящик), коли щука голодна, то вона може зреагувати навіть на різану рибу. Якщо на водоймі, де відбувається ловля щуки, є течія, то після того, як приманка опуститься на дно, варто витримати паузу, тим самим дозволити наживці проволочитися по дну 1-2 метра, якщо звичайно, воно чисте і ризик зачепа виключений.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017