Термобілизна для зимової рибалки

Як вибрати термобілизну для зимової рибалки

Зимова риболовля – захоплююче заняття, яке дозволяє не тільки принести додому солідний улов, але і побути наодинці з природою, зняти напругу і просто відпочити душею. Однак це хобі складно віднести до абсолютно безпечних, адже якщо упустити саму найменшу деталь такого походу, то це може привести до плачевних наслідків.

Для того щоб все пішло успішно перед тим як бурити лунку, слід, перш за все, забезпечити комфортабельність знаходження на льоду. Для цього необхідно з особливою старанністю підійти до вибору всіх необхідних аксесуарів, до числа яких належить термобілизна.

Що таке термобілизна для зимової риболовлі?

Що вона собою являє? Це спеціалізована білизна, яка призначена для того, щоб тепло, яке виходить від тіла людини, не випаровувалося, а концентрувалося під шаром одягу. Завдяки цьому, протягом довгого часу людина не буде відчувати незручностей, супроводжуючих зимову пору. Це забезпечується особливим матеріалом, що має порожнисту структуру, з якого виготовляється даний одяг.

Зручна і тепла термобілизна для зимової рибалки
Зручна і тепла термобілизна для зимової рибалки

Термобілизна для зимової риболовлі характеризується зручністю і практичністю, що особливо важливо для активних любителів зимової риболовлі, які воліють не чекати біля лунки клювання, а переміщатися від однієї дільниці до іншої. Така діяльність, природно, призводить до виділення поту.

Якщо рибак заздалегідь не потурбувалася про вибір і придбання спеціальної білизни, то йому це принесе чимало незручностей, так як піт буде накопичуватися на поверхні тіла, викликаючи роздратування і знижуючи стійкість організму до знижених температур.

Вибір того чи іншого виробу слід робити, виходячи, в першу чергу, з того, для яких цілей воно буде застосовуватися. Якщо планується пасивна рибалка, то краще взяти комплект, виконаний з овечої вовни (а щоб не залишитися без улову, читайте статтю про те, де шукати рибу взимку). В крайньому випадку, підійде білизна з її додаванням. Бо саме такі моделі будуть надійно зберігати тепло, не дозволяючи замерзнути людині навіть в умовах суворих морозів і поривчастого вітру.

В термобілизні ви ніколи не замерзнете
В термобілизні ви ніколи не замерзнете

Любителям активного проведення часу слід звернути увагу на вироби, виконані з комбінації декількох тканин, кожна з яких представляє собою окремий шар. Бажано, щоб в числі інших були матеріали штучного походження, інакше кажучи, синтетики.

Втім, непогано показує себе і одяг з бавовняного флісу. При наявності підвищеної чутливості, рекомендується придивитися до варіантів термобілизни, нижній шар якої виконаний з натурального матеріалу, що не містить хімічних домішок.

Все для зимової рибалки в Інтернет магазині Давай на Рибалку.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017