Як ловити щуку на живця зимою

Ловимо щуку на живця зимою

У статті розказано, як підібрати снасть для лову щуки на живця, як насаджувати живця на гачок. Як правильно підготувати снасть для лову щуки на живця.

Взимку звичайно можна зловити щуку на блешню, за умови, що вона буде правильно підібраною, але найкраще цей хижак взимку ловиться на живу рибку (живця). Важливо відзначити, що живець, повинен бути з того водоймища в якому ловиться щука.

Зберігати живця можна в будь-якій пластиковій посуді, якщо це буде звичайна обрізана пляшка, то знадобиться періодично міняти воду і видаляти лід.

Затримуватися довго на одній лунці не слід, особливо якщо відсутні клювання, результативніше буде постійно переміщатися від однієї лунки до іншої. Головне завдання знайти ділянку, де в засідці чатує хижак і якщо це вдасться, то чекати довго його реакції не знадобиться. Щука, як правило, атакує живця відразу, як тільки він досягає поверхні дна.

Для того щоб рибалка була результативною правильно підібрати живця недостатньо. Важливо відповідально підійти до снасті, якою буде виконуватися ловля. Отже, вудка обов’язково повинна бути міцною і мати зручну рукоятку з коркового матеріалу.

Крім цього снасть повинна бути оснащена якісною інерційною котушкою. На котушку намотується до 30 метрів волосіні. Важливо відзначити, що вудка повинна відрізнятися не тільки надійністю, але і жорсткістю, оскільки в момент клювання завжди доведеться виконувати різкі і сильні підсічки.

В якості сигналізатора клювання служить пінопластовий поплавок середнього розміру. Відзначимо, що після занурення поплавок повинен обов’язково приймати строго вертикальне положення. Що стосується вантажу, то він підбирається індивідуально до кожного поплавка, але не повинен перевищувати 25 грам.

Волосінь відмінно підійде діаметром 0,3 мм. На нижньому краї основної жилки кріпиться через вертлюжок вольфрамовий 15 сантиметровий поводок з одинарним гачком №6. Основні вимоги до використовуваного гачка наступні, він повинен мати довгу цівку і бути гострим.

Якщо щука малоактивна, то рекомендується вольфрамовий повідець змінити на флюорокарбоновий або кевларовий. Грузило встановлюється поверх повідця і що найголовніше воно повинно вільно переміщатися по основній волосіні.

Плотва в якості живця
Плотва в якості живця

Живець підбирається виходячи з погодних умов і періоду лову. Так по першому льоді краще використовувати маленького живця в якості якого відмінно підійде карасик. При поганому клюванні оптимальним варіантом буде в якості живця плотвичка або окунь, невеликих розмірів.

Щука відмінно ловиться на будь-який варіант живця, але найбільше вона любить піскарика. Тому якщо вийде добути кілька таких рибок, то улов гарантовано буде багатим. На гачок живець насаджуватися може різними способами, але найпоширеніші варіанти це за спину або за верхню губу.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017