Як ловити судака на мормишку зимою

Ловля судака на мормишку зимою

На зимовій рибалці на судака, рибалки часто використовують мормишку з наживкою. І такі спроби зловити обережного хижака часто приносять успіх у вигляді солідного трофея. Розповімо про техніку ловлі судака на мормишку.

Основний принцип проводки мормишкою повинен бути плавним, повільним і монотонним. Така гра подобається судаку, він стає менш обережним і з задоволенням хватає наживку з приманкою.

Під час руху снасті з пучком мотиля, періодично нею можна торкатися дна, що в більшій мірі приверне судака. Після торкання ґрунту волосінь обережно натягується, забирається слабина, при цьому ривки неприпустимі.

Мормишка піднімається на 10 – 15 см і швидко опускається на дно. Потім витримується десяти секундна пауза, після чого снасть відривається від ґрунту і повільно, з погойдуваннями, піднімається на 30 см вгору. І так до тих пір, поки судак не зацікавиться грою.

Зробивши таким чином 15 – 10 циклів і не відчувши клювань, блешня підводиться від дна на 10 см, робиться пауза в цьому положенні на п’ять секунд. А потім потрібно трясти і робити ритмічні рухи блешнею з невеликою частотою.

Судак на мормишку зимою
Судак на мормишку зимою

Бувають випадки, коли судак бере наживку в півводи, тому доцільно піднімати приманку на висоту 2 – 3 метрів.

Досвідчені рибалки радять при поганому клюванні пробують вудити судака коло самого дна, в півводи, і використовувати крім мормишечної снасті балансир або блешню, щоб дізнатися, на якій глибині сьогодні стоїть хижак і що вважає за краще з снастей.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017