Як підготуватися до зимової риболовлі

Підготовка до зимової рибалки

Варто відзначити, що зимовий вид риболовлі є одним з найпопулярніших чоловічих занять. Жертвуючи домашнім теплом і комфортом, чоловіки виходять взимку на екстремальний захід. Одними рухає жага пригод, іншими можливість наживи. Розглянемо деякі з правил підготовки до зимової риболовлі.

До особливостей зимових розваг відносяться: холод, обмежений час, екіпірування й обов’язкова наявність певних знань з техніки безпеки.

Перед рухом по льоду, необхідно перевірити його на міцність. Для цього використовують спеціальний інструмент, пешню – металевий ломик. Якщо після ударів ломика лід розколовся, йти не можна. Лід для переходу однієї людини повинен бути товстіше 7 сантиметрів. Більше 10 сантиметрів для групи. Більше 30 сантиметрів для пересування автотранспортом.

Кожен рибалка повинен мати з собою довгий міцний трос, лижі, спеціальний одяг, і звичайно рибальські снасті.

Особлива увага рибалки приділяють взуттю. В наш час, кращою для подібних заходів є взуття мембранне. Підошва в такому взутті виготовляється з гуми, а верхню частину з мембранної тканини, що забезпечує циркуляцію повітря. За рахунок цього ноги залишаються сухими.

Необхідно враховувати температурну приналежність такого взуття. Більш морозостійкі моделі досить важкі. Для тривалих переходів таке взуття не годиться. Не підійдуть і гумові чоботи. У них ноги потіють під час переходів і замерзають без руху.

Рибальський костюм – це штани на лямках і куртка. Комплект повинен бути гранично теплим. Мати багато кишень для зручності. До того ж костюм повинен відштовхувати вологу і не продуватися. Виробники костюмів, так само як і взуття вказують температурний режим виробів.

Снасті кардинально відрізняються від звичних. Вибираючи вудку необхідно в першу чергу звернути увагу на її рукоятку. Тримають зимову вудку голою рукою, щоб відчути клювання. Волосінь повинна бути тонкою, прозорою і міцною.

У екіпіровку так само входить льодоруб, для буріння лунок. Рибальський ящик для снастей. Зимовий намет, в разі тривалого перебування на водоймі. Черпак для видалення льоду з лунки.

Приділити достатню увагу екіпіровці, значить зробити вибір на користь комфорту і успіху на майбутній риболовлі.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017