Як прикормлювати рибу зимою

Тактика і техніка зимового підгодовування риби

У техніці підгодівлі риби розрізняю дві основні фази. Перша фаза – це безпосередньо сам початок підгодівлі, стартовий закорм. Друга фаза – це безпосередньо підгодівля риби під час рибалки, догодовування.

Почнемо наш розбір. Для того щоб почати годувати рибу, вам необхідно в першу чергу визначитися з технікою, кількістю і природно чим годувати рибу.

Визначитися з кількістю дуже просто, якщо риби багато, у вас часті клювання, то природно треба годувати мотилем більше і догодовувати частіше. Наприклад з рослинними підгодовуваннями, треба діяти за таким же принципом, але тут раджу вам враховувати кількість мотиля, якого ви додаєте в неї.

Тепер розберемося з так званим, догодовуванням. Якщо під час рибалки ви дуже часто і багато вдаєтеся до такого процесу як догодовування риби, то це призведе до того, що риба просто наїсться, і всі ваші клювання стануть слабшими, млявими, а скоріше і зовсім пропадуть.

А ось якщо ви не догодовуєте, то це призведе до того, що риба просто відійде від лунки і не факт що вона туди повернеться. Скажу вам так, якщо риба поводиться досить активно, то її треба догодувати. Риба вам сама підкаже, коли її треба догодувати, від вас буде потрібно тільки уважно стежити за характером клювань ну і їх періодичністю.

При закормі, використовуйте кулі
При закормі, використовуйте кулі

Догодовувати рибу необхідно в наступних випадках:

  • Коли ваші клювання стануть більш рідкісними, ніж раніше.
  • Якщо спіймана вами риба стає все менше і менше. Так як великі риби, коли все вже з’їдено, можуть просто поплисти.
  • Коли ви вирішили змінити лунку.

Вибирати техніку підживлення необхідно в залежності від умов, в яких ви вирішили ловити рибу. Є дві основні техніки, це «з руки» і годівницею.

Вибирати техніку «з руки», необхідно тільки тоді, коли глибина в тій місцевості, в якій ви ловите, не перевищує двох – трьох метрів. Це відноситься і до мотилевого і до рослинного корму. Але тут природно не все так просто, тут є один дуже важливий фактор – це течія. Якщо ви будете годувати рибу з руки, то весь мотиль просто віднесе течією в інше місце, і ви будете ловити в не підгодованій лунці.

Якщо глибина у вашій лунці буде більше двох, трьох метрів і з присутністю течії, то для підгодовування бажано використовувати годівницю. Звичайно, і при течії можна годувати з руки, якщо ви використовуєте рослинне підгодовування, яке ви опускаєте в воду зім’ятими кульками. Але тут теж необхідно взяти до уваги такі важливі фактори, як розсіювання корму і з якою швидкістю він буде тонути.

На течії краще використовувати годівницю
На течії краще використовувати годівницю

При закормі я раджу вам використовувати підгодовування у вигляді кульок, так як це дозволить вам набагато швидше підгодувати всі ваші лунки, а також концентрація корму безпосередньо під лункою буде значно вище.

А догодовувати рибу кулями, не рекомендується, так як це може налякати рибу, і це ще і не зовсім зручно, на мій погляд.

Вдалої Вам риболовлі! І не забувайте підписатися на оновлення сайту!

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017