Як вибрати намет для зимової рибалки

Поради щодо вибору намету для зимової рибалки

Зимова риболовля – один з найбільш захоплюючих видів проведення часу для тих, хто досить стійкий до суворих морозів і володіє належною витримкою, щоб сидіти на одному місці протягом тривалого часового періоду. У зв’язку з тим, що найчастіше таким заняттям займаються далеко від міста, має сенс залишитися відразу на тривалий час, тим більше що в ранні ранкові години і пізно вночі рибальство йде куди більш активно, ніж вдень.

Пам’ятайте, що при відсутності хорошої екіпіровки (теплий одяг та взуття, хороший намет, якісні снасті) зимова риболовля не принесе вам якогось задоволення.

Однак складно уявити собі людину, яка могла б обходитися без мінімального відпочинку від жахливих погодних умов. Таким чином, виникає необхідність у придбанні намету, який міг би бути використаний для захисту від вельми неприємних погодних умов, які супроводжують зимову риболовлю, таких як: сильний, пронизливий до кісток вітер, мокрий сніг і т. д. Також деякі рибалки, використовують спеціальні опалювальні прилади (примуси, газові плитки, сухі горючі матеріали), які піднімають температуру всередині намету до 15 градусів за Цельсієм, що дозволяє комфортно ловити рибу на балду або на будь-яку іншу насадку, але відмовитися від мобільності.

У зв’язку з цим виникає питання, як же вибрати даний аксесуар, адже в будь-якому спортивному магазині запропонований не один десяток різноманітних моделей, виготовлених різними фірмами і за різними технологіями.

З наметом рибалити набагато комфортніше
З наметом рибалити набагато комфортніше

На що дивитися при виборі намету для зимової риболовлі?

Насамперед, увагу слід приділити матеріалу, який був використаний для виготовлення даного аксесуару. Однією з позитивних рис, якого є здатність протистояти дії поривів вітру. При цьому матеріал не повинен бути абсолютно непроникним, бажано, щоб у ньому були пори, через які міг би виходити вуглекислий газ, що виділяється при диханні, і надходити повітря зовні.

Ще один аспект, який необхідно враховувати при виборі тієї або іншої моделі – це вентиляція. Її наявність є позитивною рисою, причому, якщо забезпечення доступу повітря доступно зсередини, без необхідності виходити назовні. Пори повинні бути такого розміру, щоб забезпечувати достатній повітрообмін, не допускаючи при цьому проникнення у внутрішній простір опадів.

Добре, якщо простір намету оснащений додатковими елементами, що роблять перебування ще більш комфортним. До даних деталей відносяться, зокрема: кишені на внутрішній стороні намету, які можуть використовуватися для тимчасового зберігання речей, які завжди повинні бути під рукою.

Вельми корисними виявляться кріплення, за допомогою яких можна розміщувати джерела штучного світла, а також сітки, розміщені під стелею намету, які призначені для просушування речей, що вельми до речі, враховуючи пору року.

Також необхідно враховувати швидкість збірки і демонтажу намету, в середньому вона повинна встановлюватися не більше 30 секунд, а час демонтажу і укладання в чохол, повинно бути не більше 1 хвилини.

Каракас такого зимового намету повинен бути виконаний або з композитних матеріалів, або з алюмінію, так як і те, і інше не схильні до корозії, а також мають невелику вагу, хоча і вважаються досить міцними.

При розгляді різних варіантів, слід врахувати і те, що до місця проведення лову доведеться транспортувати дану конструкцію, таким чином, особливого значення набуває компактність дизайну і зручність переміщення.

Види наметів для зимової риболовлі

Намет для зимової рибалки типу - парасолька
Намет для зимової рибалки типу – парасолька

Намети виду “парасолька”, мають конструкцію, схожу з звичайною парасолькою від дощу і дозволяють досить швидко здійснити установку і демонтаж. Каркас “парасольки” зазвичай складається з міцних і жорстких прутків з дюралю, а в якості матеріалу використовується або брезент, або синтетика. Більшою популярністю користуються другі, хоч і володіють малим коефіцієнтом паропроникності, що змушує рибалку частіше провітрювати намет.

Намет для зимової рибалки типу - пружина
Намет для зимової рибалки типу – пружина

Пружини намети-автомати, за рахунок своєї особливої ​​конструкції, яка чимось нагадує пружину, розкладаються всього за кілька секунд. Рибалки люблять такий вид, за, часто невисоку, ціну, швидку установку і збір, і малу вагу. Але є й недоліки, автоматичні зимові намети мають низьку жорсткість, нестійкі до вітру, а каркас, при неправильному складанні може і зовсім поламатися.

Намет для зимової рибалки типу - на дугах
Намет для зимової рибалки типу – на дугах

Намети на дугах досить поширений варіант, схожий з літніми наметами. У його конструкцію входять дві або три, частіше склопластикові, трубки і сам тент. Даний вид характеризується довгим часом на збір і демонтаж, невисокою надійністю, і є нестійким при сильних поривах вітру. І якщо вам доведеться вибирати між наметом, виду парасолька і каркасної, то краще купуйте перший варіант.

Якщо хочете зробити риболовлю ще більш комфортною, то придивіться до двошарових наметів для зимової риболовлі, хоч вони і коштують трохи дорожче, але завдяки другому додатковому тенту, вони набагато тепліші.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017