Зимова рибалка на чортика. Прості поради

Деякі особливості ловлі на чортика

Зимова риболовля в Україні – дуже поширений вид вільного проведення часу. Це дуже захоплююче, крім того, дає можливість відпочити від міської суєти і відчути своє єднання з природою.

І, як відомо, з роками інтерес до цього хобі не пропадає, а лише зростає, Саме тому виробники товарів для зимової риболовлі намагаються випускати якомога більше ефектні види оснастки, що дозволяють здійснювати ловлю якомога більш ефективно і цікаво. Наприклад, досить популярний метод лову на чортика.

Що таке чортик для риболовлі?

Під терміном “ловля на чортика” професіонали розуміють одну з різновидів снастей, яка є відмінною альтернативою безмотильній блешні в тому випадку, якщо немає можливості її придбати або зробити своїми руками. Головною відмінністю від безмотильної блешні є те, що замість звичайного гачка використовується трійник.

Чортики для зимової рибалки. Фото1
Чортики для зимової рибалки. Фото1

Уловистість даної снасті обумовлюється її конструктивними особливостями. У загальному випадку вона складається з трійника і вантажу. Останній елемент найчастіше зустрічається в каплеподібній або циліндричній формі. Трійник може бути приєднаний до вантажу, а може бути прикріплений нижче його.

Що знадобиться для лову на таку снасть?

Щоб рибалити із застосуванням снасті «чортик», необхідно заздалегідь подбати про придбання об’єктів із запропонованого нижче списку:

  • вудилище для зимової риболовлі. Фахівці рекомендують вибирати ті моделі, ручка яких виконана з коркового дерева, а довжина становить від 20 до 25 см. Бажано також, щоб воно було оснащено пропускним кільцем і хлистиком (до речі, найкращим варіантом є екземпляр, що припускає можливість прибрати в ручку останній з перерахованих елементів );
  • об’ємна котушка, яка буде особливо доречна, якщо передбачається здійснювати вилов на глибоких водоймах;
  • хлистик, довжина якого варіюється від 15 до 10 см;
  • волосінь діаметром від 0.12 до 0.14 мм;
  • снасть «чортик».

    Чортики для зимової рибалки. Фото2
    Чортики для зимової рибалки. Фото2

Для отримання найкращого результату рекомендується мати при собі кілька варіантів приманок, які між собою різняться по ряду критеріїв, зокрема: по конфігурації, величині і особливостям. Деякі моделі додатково оснащуються кембриками і бісером, що підвищує ймовірність виявлення їх рибою. Важливий також матеріал, який використовувався в процесі виготовлення. Сучасні виробники найчастіше для цих цілей використовують свинець або вольфрам.

Ще одна перевага «чортика» полягає в тому, що за рахунок його використання ефективність зимової риболовлі підвищується чи не в рази. Природно, при цьому необхідно враховувати і ряд інших факторів, які впливають на результат лову, сюди можна віднести: вибір місця розташування, часу доби, підходящих снастей.

Чортики для зимової рибалки. Фото3
Чортики для зимової рибалки. Фото3

Потрібно зазначити, що однією з переваг даного різновиду приманки є те, що її досить просто виготовити в домашніх умовах, адже в її основу входить такий пластичний матеріал, як свинець, який гранично просто обробляти, не застосовуючи якихось спеціалізованих видів інструментів. На виконання одного виробу у людини, що має хоча б невеликий досвід у цій справі, затрачається близько п’яти хвилин (якщо не враховувати час, необхідний для фарбування виробу). В крайньому випадку, можна підібрати підходящий екземпляр в спеціалізованому відділі, де пропонується широкий асортимент товару такого роду.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017