Рибалка в Хмельницький області (Городок. Пляж)

Рибалка в Хмельницький області (Городок. Пляж)

Мої вітання всім любителям рибалки. Цією публікацією я відкриваю нову рубрику на сайті Український Риболов, її назва  “Звіти про рибалку”. В даній рубриці я буду розповідати про свої виїзди на рибалку на ту чи іншу водойму. Переважно це будуть водойми міста Хмельницького і Хмельницької області.

Рибалка в Хмельницькій області. Городок (Пляж Фото 1)
Рибалка в Хмельницькій області. Городок (Пляж Фото 1)

Отож почнемо. В цьому році, на свою першу рибалку, мені вдалося вибратись лише 24 травня. Водойму для рибалки вибрав в районному центі Городок Хмельницької області. В городку є декілька ставків де можна порибалити. Мій вибір впав на водойму, що знаходиться майже в самому центрі міста, місцеві жителі її називають “Пляж”, адже там розташований міський пляж.

Рибалка в Хмельницькій області. Городок (Пляж Фото 2)
Рибалка в Хмельницькій області. Городок (Пляж Фото 2)

Відповідно до риболовного календаря на 2014 рік, який я раніше опублікував на сторінках даного сайту раніше, клювання риби мало бути досить активним. По розповідям місцевих рибаків водойма довгий час не спускалась, досить не погано зариблена і в ній представлені такі види риб як плотва, краснопірка, карась, короп, товстолобик, окунь, судак, щука.

Водойма має велике плесо, дно чисте без підводних корчів, тільки під берегом в деяких місцях розрослась кропивка. Із снастей я використовував один спінінг з пружиною на два гачки – для дальнього закиду і одну 5-ти метрову махову вудочку на один гачок – для ловлі в кропивці вздовж берегу. З наживки в наявності були тільки опариш і черв’як.

Рибалка в Хмельницькій області. Городок (Пляж Фото 3)
Рибалка в Хмельницькій області. Городок (Пляж Фото 3)

Оскільки сезон купання ще не розпочався, місце рибалки визначив для себе прямо на пляжу, де в теплі літні дні активно відпочивають місцеві мешканці. Розпочав рибалку я в 6-й годині ранку і рибалив до 10- ї години. Погода була сприятливою, вітру майже не було. Разом зі мною рибалив і мій кум, снасті в нього були такі ж як і у мене.

Щодо нашого улову. Рибалка в цілому дуже сподобалась. Клював в основному досить крупний карась, зрідка попадалась і плотва. Пройшовшись по берегу цікавився уловом інших рибаків, яких до речі було чимало. Ніхто з них не скаржився на улов того дня. Де в кого, в трофеях був і короп, хоча ніхто спеціально його не ловив. Також розповідали, що в водоймі багато хижака – щуки, окуня, судака.

Рибалка в Хмельницькій області. Городок (Пляж Мій улов)
Рибалка в Хмельницькій області. Городок (Пляж Мій улов)

Враження від водойми і рибалки на ній в цілому позитивні. Клювання досить активне, і риба ловиться крупна. Якщо добре підготуватись, є великі шанси на гарний улов. До речі, рибалка  в Городку на пляжу безкоштовна.

Знайти дану водойму в Городку можна на карті Риболовних місць Хмельниччини.

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017