Рибалка в Хмельницькій області. Село Підлісний Олексинець

Рибалка в Хмельницькій області. Село Підлісний Олексинець, Городоцький район.

Доброго часу доби всім шанувальникам рибної ловлі. В минулій публікації я описував свої враження і успіхи з своєї рибалки в на озері в селі Кузьмин, Городоцького району Хмельницької області. На цих вихідних (рибалка проходила 17 травня 2015 року) вирішили порибалити на ставку, що також знаходиться в Городоцькому районі в селі Підлісний Олексинець. Багато знайомих розповідали, що в озері водиться і головне непогано клює крупний короп і білий амур.

Озеро в селі Підлісний Олексинець. Фото 1
Озеро в селі Підлісний Олексинець. Фото 1

Ставок знаходиться на відстані 60-ти кілометрів від міста Хмельницького. Дорога досить не погана. В кінці публікації буде посилання на карту Риболовних місць Хмельниччини, де буде зазначено точне місце розташування водойми. Ставок досить великий, береги чисті – місць для рибалки дуже багато.

Озеро в селі Підлісний Олексинець. Фото 2
Озеро в селі Підлісний Олексинець. Фото 2

Отже. Приїхали на ставок вдосвіта. Рибаків вже було чи мало. Із снастей використовували спінінги для дальнього закиду з кормушками типу пружина. Із наживок – в наявності були горох, кукурудза, куки і про всяк випадок опариш та черв’як.

Надіялися ловити крупну рибу, тож всі снасті закинули на горох. Але нажаль коропа так і зловити не вдалося. Мабуть підвела, все ж таки погодо. По берегу короп не клював ні в кого. Хижак також брати приманку відмовлявся. Ловився досить крупний карась на опариш, черв’як і куки. По розповідям рибалок які рибачили на водоймі вже на раз, в гарні дні вдавалося виловити достойні трофеї.

Улов на озері в селі Підлісний Олексинець
Улов на озері в селі Підлісний Олексинець

Наш улов на цій рибалці склав всього шість крупних карасів. Дрібниця, але в сеж таки приємно. В ставку водиться наступна риба: карась, короп, білий амур, товстолобик, щука, судак. Вартість рибалки становить 100 гривень. Ловля з човна не дозволяється.

Шановні відвідувачі сайту Український Риболов, якщо ви рибалили на даній водоймі і у вас є уточнення щодо умов рибалки, а також якщо у вас є бажання поділитися своїми враженнями і успіхами щодо рибалки на даній водоймі – діліться інформацією в коментарях в кінці даної публікації. Я, а також численні відвідувачі сайту будуть вдячні вам за свіжу і своєчасну інформацію.

Точне місце розташування даної водойми можна знайти на карті Риболовних місць Хмельниччини.

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua
Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017