Рибалка в Хмельницькій області. Село Покутинці.

Рибалка в Хмельницькій області. Село Покутинці. Віньковецький район.

Вітаю всіх любителів рибалки на сайті Український Риболов. На минулих вихідних вдалося порибалили ти на дуже красивому і перспективному ставку, що знаходиться в селі Покутинці Віньковецького району. Ставок знаходиться на відстані 55 кілометрів від міста Хмельницький. Точне місце розташування ви зможете знайти на нашій карті Риболовних місць Хмельниччини.

Ставок в селі Покутинці. Фото 1
Ставок в селі Покутинці. Фото 1

Знайомі розповідали, що в цьому році добре ловився трофейний короп та карась. На місце рибалки (31.05.2015) прибули в другій половині дня, планували рибалити з ночівлею. Із снастей, як завжди, були спінінги дальнього закиду з пружинами. Наживку використовували горох, кукурудзу, куки, черв’як і опариш.

Ставок в селі Покутинці. Фото 2
Ставок в селі Покутинці. Фото 2

Рибаків на водоймі було багато, тож майже всі перспективні місця були зайняті. Вирішили закидати свої снасті на глибині біля дамби. Нажаль зловити коропа нам не вдалося. Досить непогано ловився карась на опариш, медові куки і манку.

Рибалкам які ловили на мілині, трішки лівіше від нас, вдалося зловити кілька коропів.

Улов в селі Покутинці
Улов в селі Покутинці

Щодо ставка в селі Покутинці, загалом він досить перспективний. Привітні власники які не граються водою. Риба водиться наступна: короп, карась, амур, товстолобик, щука. Вартість рибалки становить з 1-го червня 70 гривень – з ночівлею 80. З дозволу власника ставка публікую його номер телефону – 067-757-59-74 Віктор Володимирович. Дзвоніть, запитуйте, домовляйтесь про рибалку.

Шановні відвідувачі сайту Український Риболов, якщо ви рибалили на даній водоймі і у вас є уточнення щодо умов рибалки, а також якщо у вас є бажання поділитися своїми враженнями і успіхами щодо рибалки на даній водоймі – діліться інформацією в коментарях в кінці даної публікації. Я, а також численні відвідувачі сайту будуть вдячні вам за свіжу і своєчасну інформацію.

Точне місце розташування даної водойми можна знайти на карті Риболовних місць Хмельниччини.

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Рибалка в Хмельницькій області. Село Покутинці.: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017