Рибалка в Хмельницькій області. Село Слобідка

Рибалка в Хмельницькій області. Село Слобідка. Ярмолинецький район

Доброго часу доби всім шанувальникам рибалки. Не зважаючи на дощову погоду на минулих вихідних вдалося з’їздити на рибалку. Розраховував половити карася. Місце для рибалки вибрав ставок в селі Слобідка, Ярмолинецького району. До місця рибалки від міста Хмельницького всього  28 кілометрів.

Ставок в селі Слобідка Фото 1
Ставок в селі Слобідка Фото 1

Рибалив в ніч з суботи на неділю (20-21 червня). Сама водойма за розмірами не велика. Із представників іхтіофауни представлені: карась (в великій кількості), короп, білий амур, окунь, щука. Так як рибалити планував саме на карася, то із снастей в наявності були спінінги для дальнього закидання з пружинами і поправочні вудочки з легкою оснасткою (саме на карася). Наживка також стандартна для ловлі карася: черв’як, опариш, медові та часникові куки.

Ставок в селі Слобідка Фото 2
Ставок в селі Слобідка Фото 2

Приїхали на місце рибалки в суботу ввечері, саме після грози. Тож місця на водоймі було більш ніж достатньо. Рибалили на дамбі на великій глибині. Всю ніч добре ловився карась, який навіть не давав присісти ні на хвилинку. Добре працювали всі наживки. Хоча кук часом брало активніше. Карася наловив більш ніж достатньо. Рибалки які приїжджали в неділі в ранці, розповідали що вдавалося ловити і достойних коропів та амурів. Також активно в жаркі дні веде себе окунь.

Мій улов в селі Слобідка
Мій улов в селі Слобідка

Щодо загального враження про ставок в селі Слобідка. Через безпосередню близькість до Хмельницького і асфальтовану дорогу, можу його сміливо рекомендувати всім любителям рибалки. Отож якщо є вільний час, навіть ввечері після робочого дня, беріть вудочки і вперед на ставок. Без улову точно не залишитесь. Вартість рибалки становить – 50 гривень, з ночівлею – 100.

Шановні відвідувачі сайту Український Риболов, якщо ви рибалили на даній водоймі і у вас є уточнення щодо умов рибалки, а також якщо у вас є бажання поділитися своїми враженнями і успіхами стосовно рибалки на даній водоймі – діліться інформацією в коментарях в кінці даної публікації. Я, а також численні відвідувачі сайту будуть вдячні вам за свіжу і своєчасну інформацію.

Точне місце розташування даної водойми можна знайти на карті Риболовних місць Хмельниччини.

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017