Рибалка в Хмельницькій області. Ярославка

Рибалка в Хмельницькій області. Ярославка

Вітаю шанувальників рибної ловлі на сайті Український Риболов. Сьогодні я хочу розповісти про рибалку, де я рибалив разом з друзями, на водоймі що в селі Ярославка, Летичівського району, Хмельницьої області. Дата рибалки 20 липня 2014 року.

Став в селі Ярославка
Став в селі Ярославка

Як доїхати до Ярославки з Хмельницького? Відстань від Хмельницького до Ярославки 35км. Їхати по трасі на Староконстянтинів до вказівника повороту на  село Тиранівка, звертаємо з траси праворуч і їдемо по асфальтованій дорозі через села: Ходаківці, Аркадіївці, Редвинці аж до самої Ярославки. Майже всю дорогу, з лівої сторони прикрашають розливи річки Бужок. Кінцем шляху буде дамба вже в самому селі Ярославка.

Вибору для рибалки в Ярославці є два. Перший безпосередньо на розливі річки Бужок, другий на приватному ставку поруч з цією ж річкою.

Став в селі Ярославка Фото2
Став в селі Ярославка

Ми вибрали саме приватний ставок, так як нам розповідали знайомі, що він досить не погано зариблений. На місце рибалки приїхали о шостій годині вечора і ловили з ночівлею до першої години неділі. Із снастей використовували спінінги для дальнього закиду з пружинами. Наживка: горох, кукурудза, кук, черв’як і опариш.

З вечора майже не клювало, на опариш і черв’як були покльовки дрібної плотви. В ніч кльов трішки активізувався, почав ловитися крупний карась. Були покльовки і коропа на горох, але нажаль підсікти його так і не вдалося. Також клюнув на черв’як невеличкий короп, приблизно на 500-700 гр. Під ранок активізувався карась на опариш. На троє чоловік ми наловили його більш ніж достатньо.

Мій улов в селі Ярославка
Мій улов в селі Ярославка

Також на світанку почали з’їжджатись рибаки на хижака. По їх розповідям, можна сказати, що в даній водоймі водиться досить крупна щука. Крім вище згаданих риб, водиться також амур, товстолобик, окунь.

Умови рибалки: Вартість рибалки 100 гривень. На розливі річки Бужок – безкоштовно.

Водойма для рибалки досить перспективна. Про що і говорить велика кількість рибаків, які з’їхались на рибалку (десь 30 чоловік крім нас рибалило точно). Добре клює крупний карась.

Шановні відвідувачі сайту Український Риболов, якщо ви рибалили в даному місці і у вас є уточнення щодо умов рибалки, а також якщо ви бажаєте поділитися своїми враженнями і успіхами щодо рибалки на даній водоймі – діліться інформацією в коментарях в кінці даної публікації. Я, а також численні відвідувачі сайту будуть вдячні вам за свіжу і своєчасну інформацію.

Точне місце розташування даної водойми можна знайти на карті Риболовних місць Хмельниччини.

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua
Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Рибалка в Хмельницькій області. Ярославка: 11 комментариев

  1. Для мене цей ставок (платний), вже як рідний, коли туди їду завжди повертаюсь з рибою, ловив коропи на 3, 4.5, 6 кілограм, карасі по 350, 500 грам, останій раз попробував на щуку(хоть сам ніколи раніше не пробував її ловити), сам собі не повірив ЗЛОВИВ!!! на 3.5 кілограма. Рибалка там прикрасна!!! Рекомендую, і сьогодні знову їду… (правда ледве в дружини відпросився….)

  2. Володимир хочу їхати в неділю. Відпишіться будь-ласка про результат і на що бере. Дуже дякую!

  3. Мене цікавить ловля коропа у селі Ярославка на що йде краще кукурудза чи горох чи макуха?

  4. Хлопці сьогодні повернувся з цього ставу. Взагалі не задоволений,рибаків купа,а риба не бере ніяка крім дрібної плотви і красноперки. Одні негативні враження!

  5. Рибалка цього року в Ярославці 100 гривень.Приїджайте, везіть гроші.

    1. Доброго дня. Хотів поцікавитися чи можна ловити на жерлиці и скільки білет?

  6. Рибалка в Ярославці тільки з БЕРЕГА ціна 100грн. з людини. Ні якик резінок,кораблів тощо,тільки спінінг або проста вудочка і тільки в день ніякої нічної рибалки.На лодці не можна ні на яку рибу,а зимою на жерлиці ще не знаєм.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017