Рибалка в селі Кузьмин. Городоцький район, Хмельницька область

Рибалка в селі Кузьмин

Вітаю всіх любителів рибалки на сайті Український риболов. Зовсім нещодавно я розповідав про свої враження від рибалки на озері, що знаходиться в місті Хмельницький мікрорайон Озерна. І от нарешті вдалося на вихідних вибратись за місто на рибалку.

Ставок в селі Кузьмин. Фото 1
Ставок в селі Кузьмин. Фото 1

Для ловлі, разом з друзями вирішили відправитись на ставок в село Кузьмин Городоцького району Хмельницької області. Село знаходиться на відстані 60 км. від міста Хмельницький. Добиратися до нього можна двома шляхами: через село Гвардійське, що трішки ближче по відстані, але дуже погана дорога, або через Городок – дорога набагато краща, але приблизно на 5-10 км. довша. Як кому зручніше. Як кажуть Google Maps вам в поміч.

Отже рибалка проходила 3 квітня 2015 року в неділю. На ставок прибули ще вдосвіта. Для рибалки використовували спінінги для дальнього закидання з кормушками типу пружина. З насадок взяли з собою черв’як, опариш та куки.

Ставок в селі Кузьмин. Фото 2
Ставок в селі Кузьмин. Фото 2

До сходу сонця було тепло і безвітряно. Клювала в основному краснопірка і плотва на куки. Коли зійшло сонце піднявся дуже сильний вітер і почав клювати на черв’яка досить крупний карась. Ближче до обіду також черв’яком  спокусився дзеркальний короп. Зваження вже дома показало 1,3 кілограма. Хоча покльовки були і не досить частими, але карась який ловився був досить крупним.

Короп на ставку в селі Кузьмин
Короп на ставку в селі Кузьмин

Пробував ловити і хижака. В ставку в достатній кількості (по розповідям місцевих рибалок) водиться щука і окунь. Але випробувавши різноманітні приманки хижака нажаль, спокусити на покльовку не вдалося.

Ось такою видалась моя перша рибалка на білу рибу в новому сезоні. До речі, ловля риби на ставку в селі Кузьмин поки безкоштовна. Тож якщо є бажання, збирайтеся компанією і вперед на рибалку.

Водоспад в селі Кузьмин
Водоспад в селі Кузьмин

Шановні відвідувачі сайту Український Риболов, якщо ви рибалили на даній водоймі і у вас є уточнення щодо умов рибалки, а також якщо у вас є бажання поділитися своїми враженнями і успіхами щодо рибалки на даній водоймі – діліться інформацією в коментарях в кінці даної публікації. Я, а також численні відвідувачі сайту будуть вдячні вам за свіжу і своєчасну інформацію.

Точне місце розташування даної водойми можна знайти на карті Риболовних місць Хмельниччини.

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua

 

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Рибалка в селі Кузьмин. Городоцький район, Хмельницька область: 4 комментария

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017