Рибалка в Хмельницькому. Черепова

Рибалка в Хмельницькому. Черепова

Доброго часу доби шанувальникам рибалки. В даній публікації, я розповім про свої успіхи на рибалці в селі Черепова, Хмельницького району. Дата рибалки 6 липня 2014 року.

В село Черепова з Хмельницького можна доїхати двома маршрутами. Перший – через Грузевицю та Осташки (21 км). Другий – можна через Олешин, а далі польовою дорогою (18 км). Щоб знайти точний маршрут, раджу користуватися онлайн картами з пошуком маршруту.

Водойма в селі Черепова
Водойма в селі Черепова

Водойма розташована на краю села Черепова. Площа її досить не велика. Місця для рибалки є тільки на дамбі, так як майже весь берег зарослий очеретом та вербою. Ще однією особливістю даної водойми є те, що вона майже вся в заростях верби. Тому ловити на дальній закид трішки не зручно, але дозволяється ловити з човна.

На місце рибалки (до речі на рибалку їздив з товаришами, з якими познайомився завдяки цьому сайту), прибули о 5-й годині ранку. Рибалив як завжди на спінінги з пружинами для дальнього закиду. З приманок використовував черв’як, опариш, кук та горох.

Водойма в селі Черепова
Водойма в селі Черепова

Перші покльовки не заставили себе довго чекати. Клював на кук, опариш і черв’як карась. Інша риба нажаль клювати в той день відмовлялась. Товариш пробував ловити щуку, і його спроби виявилися успішними. За час рибалки він зловив дві щучки. Мені здається, що щучий улов міг би бути і більш вдалим, якби він трішки раніше розпочав блеснити. Місцеві рибалки розповідали що крім щуки і карася, в ставку водиться також короп та амур.

До речі щодо щуки, власник водойми розповідав, що її в ставку в три рази більше норми. Тож для любителів рибалки на щуку водойма досить перспективна.

Мій улов в селі Черепова
Мій улов в селі Черепова

Умови рибалки: Вартість рибалки 40 гривень.

Отже резюмуємо: Не зважаючи на невеликий улов, водойма досить перспективна. Особливу увагу я б рекомендував звернути, риболовам які люблять ловити хижака.

Шановні відвідувачі сайту Український Риболов, якщо ви рибалили в даному місці і у вас є уточнення щодо умов рибалки, а також якщо ви бажаєте поділитися своїми враженнями і успіхами щодо рибалки на даній водоймі – діліться інформацією в коментарях в кінці даної публікації. Я, а також численні відвідувачі сайту будуть вдячні вам за свіжу і своєчасну інформацію.

Точне місце розташування даної водойми можна знайти на карті Риболовних місць Хмельниччини.

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Рибалка в Хмельницькому. Черепова: 27 комментариев

  1. обмеження в снастях є?весь став заріс,чи є можливість ловити десь на дальній заброс?

  2. Ловив з дамби. Брав карась на медовий і часниковий кук, а також на червяка та опариш.
    На горох та кукурузу не хотіло, але тоді дуже було жарко, можливо зараз буде брати краще. В ставку є короп та амур.

  3. Белой рыбы много (карась, толстолоб) – видно как плавают стаи. Я ходил на щуку, за целый день ни одной поклёвки – ни щуки, ни окуня. Озеро мелкое, к тому же закаряжено.
    P.S. 40 грн. оплачено, 2 блесны оборвано – хищника ноль, настроение “сказочное”.

  4. ловив щуку з 8 год до 15год зловив 7 шт з лодки 60 грн невеликi вiд 600 до 1300 гр. рибаки казали що ловили на 4 кг.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017