Рибалка в Хмельницькому. Івашківці

Рибалка в Хмельницькому. Івашківці

Вітаю всіх шанувальників рибалки на сайті Український Риболов. Сьогоднішня моя розповідь буде про мою рибалку на водоймі, що знаходиться поруч з містом Хмельницький в селі Івашківці. Дата рибалки 22 червня  2014 року.

Водойма знаходиться поруч з селом Івашківці Хмельницького району. Відстань від центру міста до місця рибалки 15 км. Ставок має не велику площу, але риби в ньому багато і є досить не погані трофеї.

Рибалка в Хмельницькому. Івашківці
Водойма біля села Івашківці

На рибалку виїхав разом із товаришем з яким разом навчалися в університеті. Товариш останнім часом став заїдливим рибаком, улюбленої рибою його є короп. Він раніше вже рибалив на цій водоймі і досить успішно.

Рибалили з ночівлею. На місце приїхали о 6-й годині вечора. Я, як завжди це полюбляю, ловив на спінінги з пружинами для дальнього закиду. Товариш ловив на коропові спінінги з завозом оснастки корабликом. Наживку, так як знали про наявність крупного коропа, карася, амура,  використовували різну: горох, кук (спеціальна наживка з різними запахами, продається в риболовних магазинах), черв’як і опариш.

Мій улов. Івашківці
Мій улов. Івашківці

Перші покльовки відбулися ближче до сутінків. Клюнув на кук амур, вагою близько 2-х кілограм. У товариша на горох було декілька покльовок, але витягнути рибу так і не вдалось, зарано підсікали. Коли настали сутінки клювати майже перестало. Близько 1-ї години ночі на мій спінінг клюнув знову амур, виводили за допомогою підсака, так як він виявився досить не маленьким. Зважування показало вагу 4,3 кілограма. У товариша приблизно в це й же час клюнув короп, невеличкий приблизно на 1,5 кілограма.

Моя дочка і амур. Фото 1
Моя дочка і амур. Фото 1

Далі до ранку риба не ловилася. Очікували на пожвавлення риби на світанку, але на жаль до часу дня крім карасів більше нічого клювати не хотіло.

Щодо умов рибалки. Рибалка на даній водоймі платна, вартість складає 100 грн. на добу з чоловіка.

Отож резюмуємо: Рибалка  на ставку поруч з селом Івашківці досить успішна і захоплююча. Ловиться крупний карась, короп, амур. Не зважаючи на досить не дешевий квиток на рибалку, дану водойму можу сміливо рекомендувати. Якщо гарно підготовитись, то ви обов’язково поїдете з рибалки маючи в своєму активі гарний трофей.

Моя дочка і амур. Фото 2
Моя дочка і амур. Фото 2

Шановні відвідувачі сайту Український Риболов, якщо ви рибалили на даній водоймі і у вас є уточнення щодо умов рибалки, а також якщо у вас є бажання поділитися своїми враженнями і успіхами щодо рибалки на даній водоймі – діліться інформацією в коментарях в кінці даної публікації. Я, а також численні відвідувачі сайту будуть вдячні вам за свіжу і своєчасну інформацію.

Точне місце розташування даної водойми можна знайти на карті Риболовних місць Хмельниччини.

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Рибалка в Хмельницькому. Івашківці: 6 комментариев

  1. Якось недавно там рибалили! За ніч, з товаришем, зловили 6-7 карасів!! і все. Коропа навіть не було видно, як в нас так і по березі!!

    1. Дякую за коментар Олександре! Рибалка кожного дня різна.
      Є таке прислів’я: Клювало добре вчора і буде гарний кльов завтра, а от сьогодні чомусь не клює! 🙂
      Мій товариш навпаки гарно відловився нещодавно. Клював гарно саме короп. Але він завозив снасті корабликом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017