Рибалка в Хмельницькому. Озеро в мікрорайоні Озерна

Рибалка на озері в мікрорайоні Озерна

Доброго часу доби всім шанувальникам рибалки. Нарешті весна таки взяла гору над зимою і встановилася дійсно весняна погода. Важко всидіти в офісі дивлячись у вікно на гарні, теплі і сонячні дні. Отож я вирішив взяти відгул і спробувати відкрити весняний сезон рибалки по відкритій воді.

Озеро в мікрорайоні Озерна
Озеро в мікрорайоні Озерна

Щоб далеко не їхати, вирішив спробувати рибацького щастя на озері, що знаходиться в мікрорайоні Озерна міста Хмельницького. Раніше озеро було досить забруднене, але останнім часом, дякуючи місцевим активістам, воно стало досить чистим і привабливим. Також останні два роки місцеві любителі рибної ловлі вирішили створити умови для рибалки. Так щороку активісти збирають з рибалок які мають бажання долучитися до відновлення іхтіофауни місцевої водойми по 50 гривень на рік, і дають можливість рибалити безперешкодно на протязі всього року. Зібрані кошти витрачаються на зариблення водойми і і утримання берегів в чистому вигляді. Так на приклад в цьому році (за розповідями місцевих активістів) було запущено у озеро мальок щуки, коропа та білого амура.

Розмовляючи під час рибалки з місцевими рибаками молодь риби вже активно почала брати наживку. Багато потрапляє на гачок молодого амура, коропа та щуки. З цього приводу хочеться звернутися до рибаків які рибалять на озері – відпускайте молодь, не беріть її котам (як дехто говорить). Давайте збережемо озеро і її мешканців для більш достойних трофеїв. І я впевнений вони там скоро будуть. Адже в місті не так багато водойм де можна відпочити з сім’єю та друзями та ще й половити рибу. Дякую за розуміння!

Отож про мою рибалку на озері. Прибув з товаришами на ставок близько 16-ї години дня. Планувалася рибалка на хижака з використанням спінінгу і штучних приманок типу обертаючих плесен та силіконових рибок. Ловили в кінці озера зі сторони вулиці Рибалка в невеличкій заводі.

Перша покльовка зубатої не заставила себе довго чекати. Приблизно десь на десятому закиді силіконової рибки, приманку у мого товариша атакувала зовсім малесенька щучка, і одразу ж мою вертушку взяла також зубата, трішки більших розмірів – приблизно 200-300 грам. Маленькі зубастики одразу відправилися назад у озеро підростати. Ще після кількох закидів приманки вирішили пройтися берегом озера, але ударів в інших місцях не було, тож вирішили повернутися на мілку заводь. До вечора в тій же заводі вдалося впіймати ще кілька маленьких «щупачків». Як і попередні всі були відпущені підростати.

Щука впіймана на Озерній
Щука впіймана на Озерній

Крім нас, не зважаючи на робочий день, на озері було досить багато рибаків. Ловили карася на мотиль. По їх розповідях карась ловиться досить не поганий. Часто наживку бере молодь амура і коропа – які свідомі рибалки відпускають підростати (надіюсь вони не обманюють).

Ось такою видалась моя перша вилазка в новому літньому сезоні на рибалку. В переді ще багато теплих літніх днів, і сподіваюсь наступні рибалки будуть ще успішнішими.

Всім рибалок вітаю з початком нового літнього сезону. Бажаю гарних уловів і достойних трофеїв. До зустрічі на сторінках сайту Український Риболов.

Знайти дану водойму в Хмельницькому можна на

 карті Риболовних місць Хмельниччини.

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Рибалка в Хмельницькому. Озеро в мікрорайоні Озерна: 4 комментария

  1. 9 травня 2015 водойма Дубово 1 нижній став.5-6 годин ранку карп 1 кг пару карасів лодонь. 10 00 кльов пропав як відрізало. До вечора сидів лише один карповик 18 00 садок сухий але свято вдалося 9 травня день перемоги наших дідів. Орендар грається водою квиток 100 грн. з 15 05 2015 став 150 грн. 20 травня 2015 за словами сусіда Льоні 6 карпів найменший 2.800 карасів трохи.Можна пробувати рибалити в будній день адже на вихидні знову гра водою . хотілось щоб такого більше не робили власники водойми . Вдалої рибалки!!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017