Рибалка в Хмельницькому. Ставок біля окружної дороги на Ружичній

Рибалка на ставку біля окружної дороги на Ружичній

Вітаю всіх шанувальників рибалки на сайті Український риболов. На минулих вихідних мав змогу порибалити поблизу міста Хмельницького на ставку, що знаходиться поруч з об’їзною дорогою яка проходить біля Хмельницького аеропорту. Про дану водойму розповіли знайомі які нещодавно успішно там відрибалили.

Ставок на Ружичній. Фото 1
Ставок на Ружичній. Фото 1

Прибули на водойму разом із братом близько 5-ї години ранку. Розраховували ловити карася і коропа. Із снастей використовували спінінги для дальнього закиду з пружинами-кормушками. Наживка як завжди – горох, кукурудза, черв’як, опариш та куки.

Ставок на Ружичній. Фото 2
Ставок на Ружичній. Фото 2

Перші покльовки не заставили себе довго чекати. Клював досить великий карась на кук, опариш та черв’як. Коропа дочекатись нам так і не вдалося. Хоча по березі рибакам вдалося виловити кілька непоганих екземплярів. Після 11-ї години дня піднявся дуже сильний вітер (рибалка проходила 17 липня 2015 року), наші спінінги мало не вилітали з підставок, і клювати майже перестало. Хоча клювало досить мляво, наш улов становив близько 40 карасів – вагою від 300 грам до пів кілограма.

Мій улов. Ставок на Ружичній. Фото 1
Мій улов. Ставок на Ружичній. Фото 1

Щодо ставка, за розмірами він не великий, але риба водиться крупна. Із недоліків, хотілося б зазначити затоплений водою очерет під берегом, за який часто чіпляється оснастка при виведені риби. Якщо хочете ловити коропа, рекомендую брати на рибалку поплавкову вудку з надійною оснасткою, із насадок використовувати горох або мастику. Закидати потрібно в затоплений очерет, якого по березі досить багато. Деякі рибаки саме так і робили, і саме їм вдавалося ловити коропів. Але і оснасток вони порвали чи мало.

В водоймі водиться наступна риба: короп, крупний карась, щука, товстолобик, білий амур, і як не дивно, сом. Вартість рибалки становить 100 гривень. З ночівлею рибалити не дозволяють.

Мій улов. Ставок на Ружичній. Фото 2
Мій улов. Ставок на Ружичній. Фото 2

Добратися до ставка можна так: ми виїхали на дорогу що веде на Тернопіль від Катіонівського круга, далі за цвинтарем що біля Шаровечки є поворот на ліво (окружна дорога яка веде до Хмельницького аеропорту). По окружній потрібно приблизно проїхати 3,5 кілометри до кисневої заправки яка розташована праворуч (її можна впізнати по кисневих балонах які вивішені у вигляді реклами понад дорогою), прямо біля неї звертаємо на право на польову дорогу. По цій дорозі їдемо прямо поки не виїдемо на дамбу двох ставків. Ловити дозволено на тому, який праворуч від дамби.

Шановні відвідувачі сайту Український Риболов, якщо ви рибалили на даній водоймі і у вас є уточнення щодо умов рибалки, а також якщо у вас є бажання поділитися своїми враженнями і успіхами стосовно рибалки на даній водоймі – діліться інформацією в коментарях в кінці даної публікації. Я, а також численні відвідувачі сайту будуть вдячні вам за свіжу і своєчасну інформацію.

Точне місце розташування даної водойми можна знайти на карті Риболовних місць Хмельниччини.

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua
Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

 

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Рибалка в Хмельницькому. Ставок біля окружної дороги на Ружичній: 4 комментария

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017