Рибалка в Хмельницькому. Царське озеро

Рибалка в Хмельницькому. Царське озеро

Вітаю всіх шанувальників рибної  ловлі на сайті Український Риболов. Зовсім недавно я розповідав про свою рибалку в місті Городок. В даній публікації я опишу свої враження і успіхи від рибалки в місті Хмельницький на Царському озері.

Рибалка в Хмельницькому. Царське озеро (Фото 1)
Рибалка в Хмельницькому. Царське озеро (Фото 1)

Водойма знаходиться в районі окружної дорози за Хмельницьким, що називається Західно-окружна дорога поруч з дачним масивом Царське село. З міста можна доїхати маршрутками №39 (Дальні Гречани – Озерна) і №50 (Дальні Гречани – М’ясокомбінат).

Багато друзів та знайомих розповідали досить часто, про рибалку на Царському озері. Говорили, що досить непогано клює карась. Я вирішив перевірити і 29 червня разом з кумом вирішили порибалити на озері.

Розпочали рибалити о 5-й годині ранку. Рибаків на озері було багато. Із оснасток у нас було в наявності чотири спінінги з пружинами для дальнього закиду і одна махова поправочна вудочка. Так як рибалка планувалася на карася, наживку використовували лише опариш та черв’як.

Рибалка в Хмельницькому. Царське озеро (Фото 2)
Рибалка в Хмельницькому. Царське озеро (Фото 2)

Зранку карась ловився досить активно, але ближче до 10-ї години кльов трішки сповільнився і ми вирішили закінчити свою рибалку. За 5-ть годин рибалки, на двох з кумом ми зловили (я точно не рахував) приблизно 40 карасів. Зрідка траплялася і плотва.

Походивши берегом, спілкувався з рибаками. В принципі всі використовували ті ж методи рибалки, що і ми. Не погано клювало на поплавкові вудочки, застосовували наживки такі як манка, перловка, тісто. По розповідях рибаків в озері крім карася і плотви водиться також короп, окунь, щука.

Рибалка в Хмельницькому. Царське озеро (Фото 3)
Рибалка в Хмельницькому. Царське озеро (Фото 3)

Водойма велика, але на даний момент трішки приспущена. Так як з озера повністю воду спустити не можливо води залишилось достатньо. Озеро приспустили з метою чищення берегів і плеса, бо воно було дуже зарослим. В цьому році його взяли в оренду. Вартість рибалки поки становить 10 гривень з рибака. Спілкувався з орендарями, вони розповіли, що після очищення плеса і берега, планують набрати води і запустити рибу. І після того як риба підросте і можна буде рибалити, вартість звичайно буде вищою.

Слідкуйте за оновленнями сайту, я обов’язково буду повідомляти про всі відомі мені зміни.

Рибалка в Хмельницькому. Царське озеро (Фото 4)
Рибалка в Хмельницькому. Царське озеро (Фото 4)

В цілому рибалка в Хмельницькому на Царському озері мені сподобалась. Карась хоча і не дуже великий, але ловиться досить активно, що звичайно дає багато задоволення. Отже рекомендую всім Хмельничанам які полюбляють рибалку відвідати Царське озеро.

Знайти дану водойму в Хмельницькому можна на карті Риболовних місць Хмельниччини.

Вдалої Вам рибалки і до зустрічі на сторінках сайту ukrainianfishing.com.ua

Слідкуйте за новими публікаціями за допомогою електронної пошти.
Ніякого спаму. Тільки актуальна інформація про рибалку!
Просто введіть свій e-mail:

Сподобалась публікація? Залиште свій коментар!

Коментарів

Рибалка в Хмельницькому. Царське озеро: 1 комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Головна | Карта Сайту | Авторські права на відео Інтернет магазин
Давай на Рибалку - блог та рибальський Інтернет магазин м. Хмельницький © 2013 - 2017